درمان ناباروری با IVF

با IVF با ناباروری خداحافظی کنید!

داشتن فرزند بعد از گذشت مدتی از ازدواج جزو خواسته های عموم زوج های جوان است . کودکان به زندگی طراوت می بخشند و والدین را از روزمرگی خلاص می کنند . امروزه شرایط و سبک زندگی ، تغذیه نامناسب و فعایت های فیزیکی محدود ، همگی دست به دست هم داده اند تا شرایط بچه دار شدن را برای والدین سخت کنند . در زمان های دور داشتن فرزند پیچیده نبوده و در هر خانه ای حداقل سه فرزند زندگی می کرده و در کنار آن ، اگر زوجی در داشتن فرزند ناتوان بود تا آخر عمر از آن محروم می ماند. حال شاید فرزند آوری به آسانی گذشته نباشد اما در عین حال با پیشرفت تکنولوژی برای ناباروری ، انواع و اقسام درمان ها معرفی شده است و این مسیر علمی همچنان در حال رشد بوده و هر روز طرح و ایده ای نوین در این عرصه ارائه می شود .

درمان ناباروری با IVF

درمان ناباروری با IVF

این روش آزمایشگاهی که لقاح به صورت مصنوعی تشکیل می شود می تواند به عنوان یک راه کاربردی و موثر معرفی گردد . آماری که با تحقیقات علمی حاصل شده گویای آن است که بین هر ۶ زوج ، احتمال ناباروری یک زوج وجود دارد . IVF در بین روش های درمان ناباروری دیگر مانند تعیین روز تخمک گذاری و تحریک آن و وارد کردم اسپرم های سالم به داخل رحم ، موفقیت آمیزتر بوده و لذت شیرین پدر و مادر شدن را با خود به همراه دارد .

مرکز فوق تخصصی ناباروری امین یکی از مراکز پزشکی پیشرو و مدرن برای ارائه خدمات درمانی بوده و با پرداختن به تمامی جوانب بیماران نابارور، طیف وسیعی از این بیماران را تحت درمان قرار داده اند. اين مركز پزشكي در غرب تهران داراي كليه امكانات جانبي در جهت خدمات رساني كامل به بيماران مي باشد.
برای مشاوره می توانید با شماره ۴۴۹۵۲۱۷۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مرکز باروری و نوآوری امین مراجعه نمایید.

مزایای درمان با IVF

در این روش بانوانی که لوله های فالوپشان بسته شده و یا چسبندگی لوله رحم دارند می توانند باردار شوند و شانس خود را از دست نمی دهند . حتی در صورت مشکل داشتن مرد و نداشتن اسپرم های موثر ، از اسپرم های اهدایی استفاده می شود .

همچنین در این روش لقاح از بین تخمک و اسپرم مناسب انتخاب شده و باعث می شود احتمال بارداری به حداکثر برسد . لازم به ذکر است نوزادی که از این طریق متولد می شود با حالت طبیعی فرقی ندارد .

بیشتر بخوانید
تشخیص و درمان ناباروری در زنان

مزیت بالایی که این روش دارد استفاده از رحم شخص دیگر برای حالتی که مادر توانایی حمل جنین را ندارد . این حالت مشکل بسیاری از زوجین را که مشکلات نگهداری جنین و سقط مکرر داشتند ، برطرف نموده است .

درمان IVF باعث کاهش سقط جنین می شود به طوری که لقاح بین بهترین تخمک و اسپرم صورت می گیرد و بعد از آن و پیش از لانه گزینی در رحم مادر ، به وسیله روش PGD می توان مشکلات ژنتیکی را بررسی نمود . در واقع این روش یک تکنولوژی نوین است که باعث می شود مشکلات ژنتیکی از والدین به فرزندان انتقال پیدا نکند .

پاسخ

سه × 3 =