بهترین مرکز ناباروری در تهران 

آیا می دانید در دنیا روز به روز بر افرادی که دچار ناباروری می شوند، افزوده می شود؟ ناباروری مردان به اندازه ناباروری زنان شایع است. ناباروری یا مشکلات تولید مثل اغلب با داروها و روشهای پیشرفته فناوری قابل درمان است.اما کجا باید برای درمان مراجعه کرد ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

چرا مرکز درمان ناباروری را انتخاب کنم ؟

اگر قدم اول شما برای بارداری این است که به دنبال یک مرکز باروری باشید ، ابتدا باید بدانید در این مرکز چه اقداماتی انجام می شود . دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود مرکز درمان ناباروری انتخاب خوبی باشد. بیایید تصور کنیم که شما در بارداری مشکل دارید و تاکنون پزشک متخصص زنان و زایمان به شما توصیه هایی کرده است. شاید آزمایش خون برای بررسی هورمون ها انجام داده باشد یا از شما خواسته باشد دمای بدن بدن خود را برای چند ماه ضبط کنید. در همین زمان ، همسر شما نیز توسط یک متخصص اورولوژیست معاینه شده است. وقتی زمان آن فرا رسیده است که مشکل را تشخیص داده و راه حلهایی را پیشنهاد کند ، ممکن است آرزو داشته باشید پزشکی وجود داشته باشد که هر دوی شما را بتواند به طور همزمان ببیند و بررسی های خود را انجام دهد. اینجاست که متخصص ناباروری وارد عمل می شود.

عکس-بهترین-مرکز-درمان-ناباروری-امین-

عکس-بهترین-مرکز-درمان-ناباروری-امین

 

 

 

 

 

 

 

 

این متخصص می تواند ابتدا مشاوره ای با شما داشته باشد . سپس برای بررسی علل ناباروری سوابق پزشکی و معایناتی را انجام دهد . در صورت نیاز آزمایشاتی را برای بررسی دقیق تر تجویز کند. در صورت نیاز با پزشکان متخصص زنان و اورولوژیست مشورت داشته باشد . جالب است بدانید همه این پروسه را می توان در مرکز درمان ناباروری انجام دهید . بدون اینکه نیاز به مراجعه به جای دیگری برای انجام آزمایش یا مراجعه به متخصص زنان یا اورولوژیست داشته باشید .

مشاوره در مرکز درمان ناباروری

قبل از شروع پیدا کردن یک مرکز باروری ، بدانید که چه نوع آزمایشاتی یا رویه هایی را ممکن است در پروسه درمان انجام دهید. و قبل از این فکر کنید که تا چه حد آمادگی دارید با این روند پیش بروید، به هزینه های درمان را برآورد کنید. درمان ناباروری می تواند هزینه بالایی داشته باشد و داروهای قوی تجویز شود یا هورمون را درگیر کند. دانستن محدودیت هایی که دارید باعث می شود تا در مورد روش های جدیدی که واقعاً نمی خواهید و نمی توانید از پس آن برآیید ، با متخصص ناباروری صحبت کنید.

مرکز فوق تخصصی ناباروری امین یکی از مراکز پزشکی پیشرو و مدرن برای ارائه خدمات درمانی بوده و با پرداختن به تمامی جوانب بیماران نابارور، طیف وسیعی از این بیماران را تحت درمان قرار داده اند. اين مركز پزشكي در غرب تهران داراي كليه امكانات جانبي در جهت خدمات رساني كامل به بيماران مي باشد.
برای مشاوره می توانید با شماره ۴۴۹۵۲۱۷۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مرکز باروری و نوآوری امین مراجعه نمایید. 

 

بیشتر بخوانید
درمان سقط مکرر

انتخاب بهترین مرکز درمان ناباروری در تهران

وقتی زمان انتخاب مرکز باروری فرا رسید ، قبل از موعد تحقیقات دقیق انجام دهید. درباره میزان موفقیت باروری در هر مرکز تحقیق کنید و آمار سالیانه را با هم مقایسه کنید . همچنین درباره پزشکان و تخصص آنها و امکانات و تجهیزات پیشرفته آنها نیز اطلاعاتی کسب کنید . اطمینان حاصل کنید که این مرکز ازکنترل کیفیت قوی برخوردار است.
برای انتخاب بهترین مرکز درمان ناباروری سوالاتی بپرسید!
از مراکز دیدن کرده و سوالاتی به شرح ذیل بپرسید:
• چه مدت مدیر مرکز ، پزشکان و تکنسین ها در آنجا حضور داشته اند؟ گردش بالای مالی پرسنل و حضور کوتاه مدت می تواند نشانه ای از مدیریت بد و اشتباهات مرکز باشد.
• کدام روش ها را انجام می دهید و چند بار؟ مطمئن باشید این درمانگاه طیف گسترده ای از داروهای ناباروری را دارد و با جدیدترین فناوری ها آشنا است.
• آیا محدودیت سنی برای درمان دارید؟ اگر چنین است ، این نشانه خوبی است که مرکز نگران مسائل اخلاقی است.
• هنگامی که از روشی مانند تلقیح مصنوعی برای درمان ناباروری استفاده می کنید که شامل باروری تخمک در خارج از بدن زن و سپس قرار دادن آنها در رحم اوست ، چه کسی تصمیم می گیرد که چه تعداد تخمک ها به بدن بازگردد ، شما یا پزشک؟
• هزینه درمانی چقدر است؟ در حالی که شما نمی خواهید براساس قیمت انتخاب کنید ، خوب است که هزینه ها را قبل از درمان بدانید .
• اگر با کلینیک تماس می گیرید و آنها می گویند که برای پاسخ دادن به سوالات شما خیلی شلوغ هستند ، جای دیگر را امتحان کنید. این نشانه اینست که آنها حتی یک بار ، برای سؤالات شما وقت ندارند.

پاسخ

هفت + شانزده =