بهترین مرکز تعیین جنسیت در تهران

بهترین مرکز تعیین جنسیت در تهران

متاسفانه جوانان ما در اوایل زندگی مشترک ، داشتن فرزند را به تعویق می اندازند که زندگی و آینده خود را به چالش هایی روبرو می کند مانند مشکلات ناباروری که هم اکنون زوج های زیادی با آن بخورد کرده اند .

ناباروری چیست؟

چنانچه زوج های جوان برای جلوگیری از تنهایی دونفرشان تصمیم به فرزندآوری می گیرند اما چنانچه بعد از تلاش یک ساله خود موفق نمی شوند فرزندی داشته باشند به آن ناباروری می گویند.

اما نیاز به نگرانی نیست خوشبختانه کشور ما ایران در زمینه ناباروری و نازایی از پیشرفته ترین کشور ها است، همچنین می توان به یک مرکز درمان ناباروری در پایتخت کشور عزیزمان تهران اشاره کرد. در این مرکز علاوه بر بهترین درمان برای زنان ، درمان ناباروری مردان را نیز می توان یافت.

تعیین جنسیت در تهرانبهترین مرکز درمان ناباروی

در مراکز درمان ناباروی کلیه روش ها و تکنیک های درمان به صورت تخصصی ارائه می شود . در این مراکز با توجه به بررسی های انجام شده در زوجین ، روش مناسب درمان تعیین می شود که با توجه به پیشرفت تکنولوژی به روزترین و علمی ترین روش انتخاب می گردد . این لازمه آن است که یک مرکز درمان ناباروی بتواند همگام با رشد علم ، حرکت نماید . تعیین جنسیت یکی از این روش ها است که با پیشرفت علم در این مراکز قابل انجام است . در ادامه توضیح بیشتر این روش که مورد استقبال زوج های جوان قرار گرفته است ، می پردازیم

انواع درمان ناباروری:

  • درمان ناباروری با ivf
  • درمان ناباروری با iui

درمان ناباروری باIVF:

درمان ناباروری با IVF یعنی لقاح خارج از بدن زوجین. به زبان ساده تر یعنی اسپرم و مواد مورد نیاز برای لقاح را از بدن زوجین گرفته و در آزمایشگاه نویان هایی را ساخته و آنها را در رحم مادر کاشته و منتظر نتیجه می مانند. در٩٩%مواقع این روش موفق بوده است .

درمان ناباروری با iui:

درمان ناباروری با iui یعنی اسپرم مرد را درون تخمک زن جایگذاری می کنند.

شایان ذکر است که این روش معمولا برای زوج هایی که زن به اسپرم مرد حساسیت دارد و یا اسپرم ها ضعیف هستند و توانایی رسیدن به تخمک را ندارند، همچنین برای افرادی که مبتلا به HIV و هپاتیت هستند استفاده می گردد.

بله تعجب نکنید افراد دارای این بیماری ها نیز می توانند از نعمت داشتن فرزند بهره مند شوند.

از بهترین روش های تعیین جنسیت استفاده از این روش درمانی است که درصد موفقیت در آن بسیار بالا است .

از جمله امکانات دیگر مرکز درمان ناباروری در تهران می توان به تعیین جنسیت در زمان بارداری و حتی به روش iui نیز اشاره کرد.

مرکز فوق تخصصی ناباروری امین یکی از مراکز پزشکی پیشرو و مدرن برای ارائه خدمات درمانی بوده و با پرداختن به تمامی جوانب بیماران نابارور، طیف وسیعی از این بیماران را تحت درمان قرار داده اند. اين مركز پزشكي در غرب تهران داراي كليه امكانات جانبي در جهت خدمات رساني كامل به بيماران مي باشد.
برای مشاوره می توانید با شماره ۴۴۹۵۲۱۷۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مرکز باروری و نوآوری امین مراجعه نمایید.

تعیین جنسیت با iui:

دانشمندان و پزشکان به این نتیجه رسیده اند که تعیین جنسیت با روش iui تنها در صورتی امکان پذیر است که بتوان از اسپرم برداشته شده از مرد ، کروموزوم x و y را از یکدیگر جدا کرده و چنانچه خواستار هر جنسیتی  بودند آن را روانه تخمک مادر کنند. اما انجام این عمل شانس پایینی دارد چرا که این جداسازی نیازمند دقت بالاست.

 

پاسخ

نه + 18 =